Fotografia ślubna

W fotografii ślubnej pociąga mnie to, że każdy reportaż jest inny, każdy tworzy inna historię.
W całym chaosie przygotowań w dniu ślubu nigdy nie jest nudno... wciąż stwarzane są okazje do lepszych i ciekawych zdjęć. Zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego
i niezapomnianych sesji plenerowych to dla mnie wyzwanie. Pragnę utrwalić na zawsze niepowtarzalne emocje: radość, łzy szczęścia, miłość. Oddając w Wasze ręce pięknie oprawiony album ślubny wierzę, że to ponadczasowa pamiątka dokumentująca ułamki sekund i najwspanialsze chwile towarzyszące w tym wyjątkowym dla Was Dniu.

Serdecznie zapraszam do współpracy i zapoznania się z ofertą "Love Story Photo Studio".
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce "Kontakt".

Sesje ciążowe

Love Story Photo studio z ogromną przyjemnością realizuje tzw. sesje "brzuszkowe".

Oferta skierowana jest do par oczekujących na swoje maleństwo. Ten wyjątkowy czas i piękny okres szczególnie w życiu kobiety warto upamiętnić na zdjęciach. Fotografie z tego niezapomnianego okresu będą wspomnieniem dla Was a dla Waszego dziecka cudowną pamiątką na całe życie.
Sesje ciążowe traktowane są indywidualnie. Mogą odbywać się w waszym przytulnym mieszkaniu lub w plenerze. To Wy decydujecie gdzie i jakie zdjęcia pragniecie mieć.

W celu uzyskania informacji proszę o wypełnienie formularza w zakładce "Kontakt".

Fotografia dziecięca

Najlepszymi modelami przed aparatem są dzieci. Ich beztroskie zachowania i śliczne minki są niesamowitym tematem do zdjęć. Fantastyczne jest to, że dzieci wychodzą na zdjęciach bardzo naturalnie. Wykonując sesje dziecięce nigdy nie można dokładnie przewidzieć scenariusza. Ich pomysłowość, rozluźnienie a czasem znudzenie i nieufność zawsze prowadzą do cudownych kadrów. Nie ma znaczenia czy fotografuję, malutkie stópki nowonarodzonego maluszka, niemowlaka karmionego przez mamę piersią czy rozbawione kilkulatki. Te niezapomniane chwile uwiecznione na fotografiach będą cudowną pamiątkach dla nich po latach jak i również prezentem dla najbliższych.

W celu uzyskania informacji proszę o wypełnienie formularza w zakładce "Kontakt".

Sesje rodzinne

Serdecznie zapraszam na sesje rodzinne. Oferta skierowana jest do wszystkich. Czy jest coś przyjemniejszego niż zdjęcie wielopokoleniowe? Dla każdego nas wspólna fotografia np. prababci, babci, mamy, wnuczki będzie pamiątką na całe życie ciągle wywołując wzruszenie. Zapraszam mamę, tatę i ich pociechy.

Sesje rodzinne traktowane są indywidualnie. Mogą odbywać się w waszym przytulnym mieszkaniu lub w plenerze. To Wy decydujecie gdzie i jakie zdjęcia pragniecie mieć.

W celu uzyskania informacji proszę o wypełnienie formularza w zakładce "Kontakt".

Fotografia okolicznościowa

Fotografia okolicznościowa obejmuje obsługę imprez typu Komunia św., Chrzest św. czy krótki reportaż z wieczoru kawalerskiego/panieńskiego.

W celu omówienia szczegółów i uzyskania informacji proszę o wypełnienie formularza w zakładce "Kontakt".

Portrety

W fotografii portretowej wyczucie magicznej chwili kiedy światło, mimika i kadrowanie ułożą się idealnie daje odpowiedni moment aby nacisnąć spust migawki i wykonać zdjęcie. Sesje portretowe wykonywane są w plenerze bądź w studio w zależności od Waszych upodobań. Zazwyczaj sesje takie wymagają stylizacji, wizażu, fryzjera dlatego oferta Love Story obejmuje pomoc profesjonalistów.

W celu omówienia szczegółów i uzyskania informacji proszę o wypełnienie formularza w zakładce "Kontakt".